Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Dua Lipa në Kosovë

Wednesday, 08 August 2018 11:52

dua l8

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa sot vjen në Kosovë. Ajo do të jetë pjesë e Festivalit Sunny Hill, i organizuar nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

Dua në mbrëmje do të mbajë konferencë për media nga ora 19:00.

 

Për tri ditë sa do të mbahet festivali, 10,11 dhe 12 gusht, do performojnë shumë këngëtarë, por ajo çka deri më tani është parë me shumë rezervë është çmimi i biletës për të qenë pjesë e festivalit.