Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Brad Pitt: “Angelina po i manipulon mediat”

Thursday, 09 August 2018 12:06

brad p9

Po vazhdojnë diskutimet rreth Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Dyshja janë ndarë, por krejt problemi është përqëndruar tashmë tek fëmijët.

Angelina e ka akuzuar ish bashkëshortin e saj se ai nuk kishte paguar për ushqimin e fëmijëve për një vit e gjysëm. Kjo deklaratë e aktores së famshme morri shumë vëmendje.

 

Vetë Brad Pitt reagoi duke thënë se kjo nuk është aspak e vërtet dhe se deri më tani Angelina ka marrë 9 milion dollarë për ushqimin dhe mirëqenjen e fëmijëve.

 

Sipas tij, ai këtë shumë e ka paguar vetëm për gjysëm viti.

 

Pitt mendon se Jolie përpiqet të manipulojë mediat me deklaratat e saj për ushqimin e fëmijëve.