Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kris Jenner ngatërrohet me Kim Kardashian

Thursday, 09 August 2018 12:08

chris 9

Kris Jenner ka qenë e ftuar në The Late Late Shoë me James Corden dhe Kris dukej shumë më e re. Ndjekësit thanë se ajo po duket si motra e Kim.

Kishte edhe diskutime nëse ajo ka bërë operacione plastike.

 

Dikush shkruajit: "Unë nuk jam i sigurt nëse kjo është Kris ose Kim?". Një tjetër koment kishte të bënte edhe me operacionet plastike.

 

63 vjeçarja tha se nuk ka bërë ndërhyrje, vetëm se përdor linjat kozmetike të së bijave.