Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 09 August 2018 12:12

Real Madrid vendos përfundimisht për Modric

luka modric real madrid

Luka Modric ka qenë emri më i përfolur gjatë këtyre ditëve të merkatos. Futbollisti më i mirë i Kupës së Botës në Rusi është kërkuar me ngulm nga skuadra italiane, Inter.

 

Mirëpo sipas Marca, Real Madrid nuk ka ndërmend që ta lejoj yllin e tyre të largohet.

 

Modric u transferua në Madrid në vitin 2012 nga Tottenham, ku në 166 paraqitje ka shënuar nëntë gola dhe ka fituar katër herë Ligën e Kampionëve.