Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Ariana Grande mohon tradhëtinë

Friday, 10 August 2018 14:21

ariana g10

Mos guxoni të pretendoni se Ariana Grande e kishte tradhëtuar të dashurin e saj të mëparshëm Mac Miller, sepse kështu do të bëni që ajo të reagoj ashpër.

Një fans shkroi poshtë një foto të Arianes: 'Ariana a e ke tradhëtuar Mac”.

 

Ariana reagoi ashpër: "Nuk kam mashtruar. Dhe nuk mund të mërzitesh nga dikush tjetër? Ju jeni të mërzitshëm".

 

Thashethemet se Grande e kishte tradhëtuar ishin e saj me Pete Davidson, të fejuarin e saj të ri, nuk po qarkullojnë për herë të parë.

 

Ariana dhe Mac ishin së bashku për dy vjet dhe një muaj pasi u ndanë, këngëtarja u lidh me Pete, me të cilin edhe është fejuar.

 

Në një intervistë për këtë lidhje të shpejtë tha: "Është shumë e çuditshme. Jo negative, por e çuditshme”.