Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 15 August 2018 12:05

Bruno Mars: Zavëndesimi i Cardi B nuk është i lehtë

bruno mars performance

Kengëtarja ka anuluar të gjitha koncertet për shkak se ajo sapo është bërë nënë. Reperja do të merrte pjesë edhe në turneun e Bruno Mars, por për shkak së është bërë nënë, ajo e ka ndërperë edhe këtë aktivitet.

Sipas Bruno Mars është vështirë të zevendësohet Cardi B.

 

Bruno ka treguar emrat e artistëve që do të udhtojnë me të në turneun e tij dhe ata janë, Ciara, Boyz 2 Men, Ella Mai dhe legjendën e R&B-së Charlie Wilson