Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 11 September 2018 12:08

Khloe Kardashian ende po punon për të humbur peshë

khole k11

Khloe Kardashian është bërë nënë për herë të parë dhe ajo ende nuk ka ardhur në formën fizike që do ta donte.

Ylli 34 vjeçar ka folur për këtë gjë në kuadër të shout familjar, ku ka treguar se nuk është aspak e kënaqur me format fizike aktuale. Ajo ka thënë se ende po punon për të humbur peshë.

 

"Unë u trondita shumë kur humba 33 kg peshë pas tre muajsh, por ka ende punë për tu bërë”, ka thënë Chloe, e cila edhe më parë ka pasur problem me mbipeshën.

 

Bukuroshja ka theksuar se ka menduar q ëhumbja e peshës pas lidnjes së vajzes do të jetë sfidë edhe më e madhe.