Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 12 September 2018 13:13

Paul McCartney nuk donte të bashkëpunonte me Kanye West

paul m

Kanye West ka ofruar të jetë producent i albumit të sapo lëshuar “Egypt Station” nga Paul McCartney. Paul thotë të jetë habitur disi nga oferta. Ai thotë se ka menduar seriozisht për këtë. Çfarë planesh kishte Kanye me albumin? Kjo i intereson shumë britanikut 76 vjeçar.

Paul McCartney ka thënë në një intervistë se nuk e di nëse i pëlqen vërtet Kanye Westit, apo kjo ishte një nga deklaratat e tij provokuese.

 

Ndryshe, dikur dyshja kishin miqësi dhe në vitin 2014 ata kishin luajtur diçka së bashku.

 

Albumi i ri i Paul McCartney ka dalë në treg të premten e kaluar.