Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 September 2018 12:10

Chrissy Teigen e hëngri placentë pas lindjes

chrisy te

Chrissy Teigen ka qenë gjithmonë shumë e hapur për jetën e saj personale. Jo vetëm për bashkëshortin e saj John Legend, fëmijët e tyre dhe punën e saj, por edhe për depresionin që ka kaluar pas lindjes së vajzes së saj, Luna.

Bukuroshja e pistave të modës, ka thënë se për të parandaluar që depresioni të ndodhte edhe pas lidnjes së dytë, atëherë ajo ka ngrënë placenten e saj.

 

Kjo tingëllon e çuditshme, por është e vërtet. Ajo ka thënë se kjo ide duket si diçka e çmendur, por që ajo e ka bërë dhe ka funksionuar.

 

Chrissy ka një ndikim të madh në media sociale. Ajo ka thënë: “Ndjekësit i konsideroj si miqtë e mi. Mendoj se ata kanë të drejtë ti njohin gjërat e mija”.