Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 September 2018 12:11

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po martohen

justin 14

Justin Bieber duket se është shumë i kënaqur me lidhjen e re. Këngëtari i famshëm në një intervistë të dhënë së fundi ka thënë se ajo që i pëlqen më së shumti, është se ai po ndihet vetvetja kur është pranë Hailey Baldwin.

“Nuk më duhet të jem dikush tjetër. Jam vetja”, ka thënë këngëtari.

 

Këngëtari e ka pranuar se ai së shpejti do të martohet me modelen.

 

Siç merret vesh, martesa mund të ndodh në gjysëm e dutë të nëntorit. Justin pëlqen që martesa e tij të jetë një ngjarje madhështore, andaj burime të afërta me të thonë se përgatitjet kanë nisur.