Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Cheryl po vjen me videoklip të ri

Friday, 05 October 2018 12:41

cheryll

Këngëtarja 35 vjeç, dukej e qetë kur ajo u shfaq në setin e xhirimimeve të videoklipit të këngës "Love Made Me Do It"

Cheryl është fotografuar në prapa skenën e videos së re muzikore në Londër.

 

Këngëtarja po e përgatit një rikthim të bujshëm në industrinë e muzikës botërore dhe shumë kush po e pret me entuziazëm projektin e saj të ri.

 

Këngëtarja e “Call My Name”, dukej shumë elegante në set.

 

Ish-gjyqtarja e X Factor ka kaluar një peroudhë të vështirë pas ndarjes me Liam Payne.