Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kylie Jenner dëshiron motër për Stormin

Monday, 08 October 2018 12:35

kylie 8

Kylie Jenner mendon ta zgjeroj familjen. 21-vjeçarja dëshiron të ketë një motër për vajzën e saj tetë muajshe, Stormi. "Kam ndërmend të kem një fëmijë tjetër.

Unë dua, por çështja është kur ", tha bukuroshja në Snapchat. Megjithatë, ajo pranon se tashmë po mendon për një emër për fëmijën e saj të dytë.

 

"Unë ende nuk e kam gjetur atë që me të vërtetë më pëlqen. Por, unë patjetër dua një vajzë dhe unë dua t'i jap një emër shumë femëror ".

 

Nëna e re thotë se Stormi është “djali” i babait.