Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Joe Jonas dhe Sophie Turner me tatuazh të njejtë

Monday, 08 October 2018 12:38

joe j08

Joe Jonas dhe Sophie Turner e kanë konfirmuar lidhjen e tyre. Ata po shfaqen shumë të dashuruar përkrah njëri tjetrit. Për ti vërtetuar edhe më bindshëm ndjenjat që ata kanë për njëri tjetrin, dyshja kanë zgjedhur të bëjnë një tatuazh të njejtë.

Sipas burimeve të afërta, çifti kanë realizuar një tatuazh ku shkruhet “Toy Story”.

 

Të dy ata zgjodhën dekorimin e tyre të fundit të trupit.

 

Nuk është hera e parë që të fejuarit bëjnë një tatuazh së bashku. Më parë ata kishin bërë nga një tatuazh si dedikim për gjyshërit e tyre.