Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Pse nuk takohej me meshkuj Tina Turner?

Thursday, 11 October 2018 12:14

tina

Në librin e saj të ri "Dashuria ime", Tina Turner flet hapur për jetën e saj intime. Për shembull, këngëtarja thotë se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale për një vit, sepse ajo kishte frikë se si partnerët e saj të mundshëm të krevatit do të reagonin ndaj pjesëve të saj të flokëve dhe parukeve.

"Unë kurrë nuk kam qenë një grua që gjithmonë ka pasur marrëdhënie. Ka qenë edhe koha kur kam jetuar e vetme për një kohë të gjatë dhe kjo ishte pjesërisht për shkak të parukeve të mija. Ato më bënë të famshme, por edhe më shkaktuan stres”, thotë këngëtarja.

 

Diva e muzikës botërore thotë se meshkujt binin në dashuri me Tinen e skenës, me flokët e saj voluminoz, të cilët megjithatë nuk i kishte në jetën e përditshme.

 

Në jetën reale, ajo nuk ishte Tina Turner me flokët e saj të bukur, por Anna Mae Bullock.

 

"Për një vit nuk u lidha me askënd, pasi kisha frikë se ata me të cilët mund të isha në lidhje, mund të zhgënjeheshin kur të zgjoheshin në mëngjes”.