Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Channing Tatum po takohet me Jesse J

Thursday, 11 October 2018 12:17

jessiee

Channing Tatum është një prej aktorëve më atraktiv në Hollivud. Ai, së fundi ka qenë i përfolur për shkak të jetës së tij private, për ndarjen nga Jenna Dewan.

Pas ndarjes, Chaning duket se është i gatshëm për lidhjen e re dhe femra me të cilën ai po shoqërohet është as më pak e as më shumë sesa këngëtarja britanike Jesse J.

 

Të dy po shihen shumë shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit.

 

Lidhja ende nuk është konfirmuar.