Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Enrique dhe Anna janë ende të fortë

Thursday, 11 October 2018 12:27

enriquee

Kushdo që mendon se jeta intime e Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova është tretur plotësisht pas ardhjes në jetë të binjakëve Lucy dhe Nicholas, është e gabuar. Sipas babait të foshnjave nëntë muajsh, ka ende mjaft zjarr në dhomën e gjumit.

Këtë e tha këngëtarit në një intervistë dhënë The Sun.

 

Enrique dhe Anna kanë qenë së bashku që nga viti 2001 dhe gjithmonë kanë arritur ta mbrojnë marrëdhënien e tyre nga shtypi.

 

I pa pritur ishte lajmi se ish-lojtarja e tenisit kishte sjellë në jetë dy fëmijë, pasi askush nuk e dinte se ajo ishte shtatzëne.