Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Mateu McConaughey do ta luante Jack në Titanik

Tuesday, 06 November 2018 12:00

matheuA e dini që para se leonardo DiCaprio të zgjidhej për të luajtur rolin e Jack në Titanik, favorit ishte një aktor tjetër i famshëm. Mattheë McConaughey u provua për të luajtur rolin e Jack dhe ai ishte i bindur se do ta merrte këtë rol, por regjisori vendosi ndryshe.

"Unë me të vërtetë e doja atë rol", ka thënë aktori, i cili ka treguar se ai kishte provuar me Kate Winslet.

 

“Ishte një përvojë e mirë gjatë proves dhe e dija se ajo do të bënte punë të shkëlqyer”, ka thënë ai.

 

Të kujtojmë që Leonardo Dicaprio fitoi Oscar falë interpretimit në Titanik, hiti filmin e viteve 90-të.