Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Ariana Grande qesh me këngët për ishin

Wednesday, 07 November 2018 10:53

arianagAriana Grande dhe ish i dashuri i saj Ricky Alvarez duket sikur po afrohen sërish. Vallëtari me të cilin ariana ishte në lidhje, ka thënë se këngëtarja i kishte kushtuar këngë atij. Ai, ka thënë në instagram se kur i dëgjon këngët që i janë kushtuar, qesh.

Edhe Ariana e ka pranuar se ka shkruar disa këngë rreth Rickyt dhe se po ashtu qesh sa herë i dëgjon.

 

Balerini ka thënë se është mirënjohës për këngët që i janë dedikuar.

 

Dyshja ishin në lidhje gjatë vitit 2015.