Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 13 December 2018 10:47

Avril Lavigne rikthehet fuqishëm

avrilll

Avril Lavigne i është kthyer sërish karrieres muzikore. Videoja “Tell Me It's Over” është tashmë në YouTube.

Këngëtarja e nominuar për Grammy njoftoi gjithashtu se albumi i gjashtë i shumëpritur do të dalë më 15 shkurt.

 

Avril e ka zbuluar tashmë edhe titullin, që do të jetë “Head Above Water”.

 

Këngëtarja thotë për albumin e saj të ri: "Unë jam shumë më e hapur në këtë album sesa në albumet e mia të mëparshme. Çdo këngë tregon historinë time dhe shpresoj që këto histori do ti frymëzojnë njerëzit".