Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 25 December 2018 10:51

Gashi vjen në bashkëpunim me Geasyn

gashi geas

Gashi ka zbuluar bashkëpunimin e radhës me një artist të famshëm. Gashi përmes rrjeteve sociale ka konfirmuar duetin me reperin amerikan Geasy.

Madje, ai përmes videos që postoi në Instagram ka zbuluar edhe një pjesë të kësaj kënge që do të publikohet në fillim të vitit të ardhshëm.

 

“Gashi dhe Geasy kanë këngën e vitit! 2019”, ka shkruar ai mbi video.

 

Për ndryshe, reperi ka pak kohë që ka bërë promovimin e albumit të tij të ri, ku i pranishëm ishte edhe ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton.