Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 14 January 2019 12:41

Lady Gaga befason me fustanin në “Choice Awards”

gaga 1

Gaga këtë radhë ka zgjedhur një veshje më pak të çuditshme dhe aq elegante, kritikët në Choice Awards e vlerësuan lart veshjen e këngëtares.

Ajo dukej kaq mahnitëse gjate ecjes në qilimin në këtë mbrëmje. Ajo kishe zgjedhur veshjen nga Calvin Klein një fustan prej mëndafshi. 

lady g

U cilësua nga veshjet më të bukura ku i’u bashkua edhe shumë yjeve të veshura bukur, janë këto: Charlize Theron dhe Emily Blunt.