Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 04 August 2020 12:33

Dua Lipa me foto nga shtrati

dual

Këngëtarja shqiptare me famë botërore nuk po ndalon duke publikuar momente me të dashurin e saj model. Ata janë në çdo moment bashkë e sidomos tani kur projektet për dyshen janë të pakta për shkak të karantimit.

 

Çifti së fundi kanë adoptuar edhe një qenush me të cilin duket se po kalojnë momente shumë të bukura bashkë.

 

Këngëtarja gjatë ditës së sotme ka ndarë me miliona ndjekësit e saj në Instagram një foto të saj me pikërisht të dashurin dhe qenushin, të cilët shihen të shtrirë në shtrat, me Dexter mes tyre.