Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 25 August 2020 12:42

Cardi B po shënon rekorde të njëpasnjëshme

cardibb

Repeja rreth dy viteve më parë kishte publikuar albumin “Invasion of privacy”, dhe frytet e këtij albumi po i shijon edhe vite më vonë.

 

Cardi është bërë artistja e parë femër që për 124 javë rresht ka kryesuar top listat e ‘Billboard 200’ me albumin e saj të lansuar në 2018.

 

Kujtojmë se vetëm disa javë më parë ajo publikoi duetin ‘ËAP’ me Thee Stallion, këngë kjo e kthyer në një nga hitet e verës.