Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 16 November 2020 12:19

Harry Styles i pari mashkull që pushton Vogue

harryst

Këngëtari i muzikës pop Harry Styles është burri i parë në historinë e Vogue që doli në faqen e tyre të parë, në 127 vjet të ekzistencës së revistës.

 

Këngëtari i ri kishte veshur një fustan për qëllime pikture, dhe siç pranoi në intervistë, atij i pëlqen të veshë rroba të grave.

 

Nuk është sekret që Styles, pasi u largua nga grupi One Direction, u bë një ikonë e vërtetë e modës.

 

Gjatë viteve të fundit, ai shpesh ka veshur një gardërobë “të çuditshme” dhe ka eksperimentuar me seksualitetin e tij.

 

Ajo që ka marrë komplimente vitet e fundit është fakti që ai nuk ka frikë të veshë pjesë që tradicionalisht janë rezervuar për gratë.