Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 27 November 2020 13:41

Hailey Bieber tregon aftësitë e saj të gatimit

hailey

Hailey Bieber po tregon aftësitë e saj të gatimit në rrjete sociale. Hailey ndau në Instagram fotografinë e saj e buzëqeshur, duke shfaqur gjelin e detit që ajo bëri për herë të parë.

 

Hailey është parë duke festuar në shtëpinë e saj ndërsa kishte veshur një pallto të koombinuar me pantallona të zeza dhe buzëkuq të kuq duke i dhënë më shumë shkëlqim fytyrës së saj.

 

“Gatuese për herë të parë e gjelit të detit (jo nuk është djegur) Gëzuar festën e Falënderimeve”, shkroi Bieber në mbishkrimin e fotografisë së ëmbël, duke u thënë të gjithëve se gjella e saj nuk është djegur.