Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 05 April 2021 13:51

David Schwimmer: Xhirimet e ribashkimit të “Friends” fillojnë javën tjetër

david

David Schwimmer gjithashtu konfirmoi se episodi do të jetë i pashkruar dhe të gjithë, përfshirë Matthew Perry, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox dhe Matt LeBlanc, do të jenë vetja.

 

Xhirimet për episodin e shumë pritur të ribashkimit të “Friends” do të zhvillohen javën e ardhshme, zbuloi aktori David Schwimmer në Graham Norton Show, shkruan The Indian Express.

 

Kur drejtuesi i emisionit të BBC Graham Norton pyeti Schwimmer rreth “fejesës së tij që bota ka pritur për të”, aktori, i cili luajti Ross Geller, ndau, “Unë do të hip në një avion së shpejti dhe do të xhiroj për Friends Reunion javën tjetër”.

 

Unë do të takoj të gjithë javën tjetër për herë të parë në shumë vite. ”