Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 05 April 2021 13:52

Nicole shpërndan imazhet e ëmbla me të dashurin me rastin e ditëlindjes së tij

nicole

Nicole Scherzinger, 42, e veshur me rroba banje, ndan një seri fotosh të ëmbla me Thom Evans ndërsa festojnë ditëlindjen e tij të 36-të në Hawaii.

 

Ata u takuan në vitin 2019 ndërsa po filmonin The X Factor: Celebrity, shruan Daily Mail.

 

Nicole Scherzinger dukej e dashuruar si kurrë më parë kur ndau një seri fotografish të ëmbla për të shënuar ditëlindjen e 36-të të të dashurit të saj Thom Evans në Hawaii.

 

Këngëtarja, 42 vjeç, hyri në Instagram të shtunën për të postuar një dedikim për gjysmën tjetër të saj ndërsa ata shijuan një ditë në plazh.

 

Duke shfaqur fizikun e saj të shkëlqyeshëm, Nicole u bashkua me ish-lojtarin e rugby dhe veshi rroba banje bardh e zi ndërsa një ylber shfaqej në sfond.

 

Ajo shtoi një palë pantallona të shkurta ngjyrë të zezë teksa çifti ulej në jastëkë përpara pamjes mahnitëse.

 

Nicole shkruajti, “Sapo kapa fundin e këtij ylberi të bukur! Por edhe ajo doli për të festuar ditëlindjen tuaj me ty! Te dua ZEMER”.

 

Ajo gjithashtu ndau një video të mëngjesit të çiftit buzë oqeanit, e cila përmbante një tabelë me urim për ditëlindjen”.