Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 05 April 2021 13:55

Publikohen pamje nga vizita e Justin Bieber me bashkëshorten në Burgun e Kalifornisë

justin

Justin Bieber kohët e fundit bëri një vizitë në Burgun Shtetëror të Kalifornisë në Lancaster, për të mbështetur programe të bazuara në besim në qendrën e korrigjimit.

 

Dhe gruaja e tij Hailey Bieber, gati një javë më vonë, postoi në Instagram imazhe të cilat reflektuan në ditën që ua ndryshoi jetën, ndërsa ndau gjithashtu tre fotografi – të marra nga fotografi Rory Kramer – për veten dhe yllin e muzikës 27-vjeçar.

 

“Kisha mundësinë të vizitoja Burgun Shtetëror të Kalifornisë në Lancaster. Një ditë e pabesueshme që ndryshon jetën”, shkroi modelja 24-vjeçare, e cila mburret me gati 34 milion ndjekës.

 

Bieber theksoi se kurrë nuk do të harrojë njerëzit e mahnitshëm që takuan dhe historitë e tyre të pabesueshme.

 

“Faleminderit të gjithë të përfshirëve që e bënë të mundur këtë!” përfundoi ajo.

 

Një foto veçanërisht e rëndësishme që Hailey zgjodhi të përfshinte në postim ishte një foto e saj dhe Justin duke u kapur për dore ndërsa po i afroheshin burgut të shtetit.