Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 07 April 2021 13:46

Dokumentari i Kanye West arrin në Netflix për 30 milionë dollarë

kayna

Kanye West po vjen me një projekt të madh në Netflix. Në dokumentar do të shfaqet një video në shtëpi që nuk janë parë me parë.

 

Ky dokumentar do të shfaqet në Netflix në vitin 2021.

 

Sipas Billboard, dokumentari i tij, arriti në Netflix për 30 milionë dollarë.

 

Një burim tjetër tha se ky dokumentar do të tregojë historinë e reperit dhe producentit për ndikimin e famës dhe repit.

 

Projekti gjithashtu planifikon të merret me vdekjen e nënës së Kanye , Donda West dhe kandidimin e tij për President në vitin 2020.

 

Nuk është ende e qartë nëse do të trajtojë divorcin e tij me Kim Kardashian.