Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 07 April 2021 13:48

Christina Aguilera i feston ditëlindjen e 36-të të fejuarit të saj me një darkë romantike

kristina

Ajo shoqëroi të fejuarin Matthew Rutler, për darkë të hënën në mbrëmje për të festuar ditëlindjen e tij të 36-të.

 

40-vjeçarja dhe investitori të dy kishin veshur veshje krejt të zeza për t’u përputhur me maskat e tyre të detyrueshme të fytyrës duke mbrojtur veten dhe të tjerët nga koronavirusi.

 

Që nga e hëna, ka pasur 1.2 milion raste të konfirmuara COVID-19 në Los Angelos që çuan në 23,301 vdekje – sipas Universitetit Johns Hopkins.

 

Një orë më parë, Christina postoi një video prekëse kushtuar Mateut. Në të, Aguilera u sinkronizua me serenatën e hapur të Patrick Brewer (Noah Reid) të Tina Turner’s The Best për David Rose (Dan Levy) në Schitt’s Creek në vitin 2018.