Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 07 April 2021 13:49

DMX në gjendje kritike, vazhdon të mbetet në koma pas sulmit në tru

dz

Menaxheri i reperit ka folur për gjendjen shëndetësore të yllit. DMX mbetet ende në koma në një spital të Nju Jorkut dhe e mërkura mund të jetë jashtëzakonisht kritike, që mund të përcaktojë rezultatin e tij, shkruan TMZ.

 

Reperi mbetet në koma dhe gjendja e tij nuk ka ndryshuar, tha për TMZ menaxheri i tij, Steve Rifkind.

 

Anëtarët e familjes së DMX e vizituan atë të martën në mbrëmje, duke u larguar rreth orës 22:00.

 

Rifkind thotë se mjekët do të kryejnë një bateri testesh të mërkurën për të përcaktuar nivelin e funksionit të trurit.

 

Siç kemi raportuar, reperit DMZ të premten mbrëma truri i tij ishte privuar nga oksigjeni për gati 30 minuta.

 

Por, parashikimi nuk është i mirë, testet e së mërkurës do të përcaktojnë vendimet që familja mund të duhet t’i marrë.

 

Miliona fansa të DMX ishin mbledhur para spitalit për të bërë lutje për reperin.