Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 15 April 2021 15:27

Zayn Malik kalon kohën me miqtë e ngushtë në New York City

zayn

Ai e mirëpriti fëmijën e tij të parë në shtator me partneren Gigi Hadid. Zayn Malik së fundi gjeti kohë për vete të martën pasdite ndërsa po ecte rreth qytetit të New York-ut.

 

Ish-këngëtari 28-vjeçar i One Direction u bashkua me një grup miqsh ndërsa ishin atje përreth pasi kaluan kohë më parë gjatë ditës me Gigi dhe vajzën e tyre Khai.

 

Zayn ishte i veshur me një ansambël sportiv dhe të rehatshëm duke shfaqur një kapuç të zi Nike, me vija ikonike të markës.

 

Ai kombinoi pjesën e sipërme me pantallona të zeza Adidas, së bashku me trajnerë të zinj që përputheshin.

 

Malik dukej se zgjidhte çështjen e besnikërisë së markës me kapelën e tij të zezë të skive Nike. Ylli i i pop-it u pa duke biseduar me miqtë e tij pasi ndaloi në një dyqan ndërsa pinte një cigare.

 

Ai tregoi të njëjtën mjekër të errët të prerë ngushtë që ka pasur kryesisht në vitet e fundit.

 

Edhe pse ai po e kalonte kohën i vetëm gjatë ditës ishte me dashurinë e tij Gigi herët të martën për një udhëtim argëtues me vajzën e tyre në Akuariumin e New York-ut, i cili ndodhet në Coney Island në Brooklyn.

 

Gigi shkrepi shumë fotografi të artit, plus disa imazhe të ëmbla të Khai duke u lidhur me gjyshin e saj që ajo postoi në Instagram.