Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 30 July 2021 09:12

Dua Lipa lanson këngën e re me këngëtarin e ndjerë Pope Smoke

dualipass 

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa, përmes Twitter njofton fansat e vete se ka lansuar këngën “Demeanor”, pritjet e këngëtares janë qe kënga ne fjale të shndërrohet në një hit tjetër te saj.

 

Po ashtu këngëtarja ka falënderuar ekipin, familjen e këngëtarit Smoke për pjesëmarrjen e saj në këtë këngë dhe miqtë e saj që e kanë krijuar videon së bashku me të.

 

Kujtojmë se Pop Smoke u qëllua për vdekje në Los Angeles në shkurt të vitit 2020. Ai ishte 20 vjeç.

Submit to FacebookSubmit to Twitter