Print this page
Sunday, 29 May 2022 15:27

Nga cila moshë Soni ka filluar të këndojë?

dicka

Këngëtarja e njohur Soni Malaj, është një ndër artistet më të dashura për publikun.

Soni ka rrëfyer se në çfarë moshe ka nisur të këndojë për herë të parë dhe ëndrrën e madhe që kishte për tu bërë një këngëtare e njohur në muzikën shqiptare.

“Unë nuk e di kur s’kam kënduar, mundoj të kujtoj një moment që nuk kam kënduar,por nuk ka, kam nisur që 5 vjeç.

Ëndrra imë më e madhe ishte të bëhesha artiste, këngëtare, të lija një gjurmë në muzikën shqiptare rrëfeu Soni.