Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Dua Lipa këngën e re me Elton John do e publikojë këtë të premte

Dua Lipa këngën e re me Elton John do e…

12-08-2021

Këngëtarja edhe pse është në pushime ajo edhe po punon në karrierën e saj.

Read more
Dua Lipa lanson këngën e re me këngëtarin e ndjerë Pope Smoke

Dua Lipa lanson këngën e re me këngëtarin e ndjerë…

30-07-2021

  Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa, përmes Twitter njofton fansat e vete se ka lansuar këngën “Demeanor”, pritjet e këngëtares janë qe kënga ne fjale...

Read more
Lyrical Son dhe MC Kresha sjellin këngën e re ‘Dilem jashtë’

Lyrical Son dhe MC Kresha sjellin këngën e re ‘Dilem…

16-07-2021

Dyshja e njohur kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë për këtë verë.

Read more
Elvana Gjata dhe Yll Limani bashkojnë forcat për një bashkëpunim muzikor!

Elvana Gjata dhe Yll Limani bashkojnë forcat për një bashkëpunim…

16-07-2021

Artistët e njohur Yll Limani dhe Elvana Gjata, janë mjaft aktiv me prurje të reja në skenën muzikore.

Read more
2 Ton paralajmëron projektin e ri muzikor

2 Ton paralajmëron projektin e ri muzikor

28-06-2021

Ai është ndër më të pëlqyerit ndonjëherë në estradën shqiptare. Fjala është për rep-artistin e njohur, 2 Ton, i cili nuk e ka ndërmend të...

Read more
“Only You” nga Dhurata dhe Gims kalon 20 milionë shikime për dy javë

“Only You” nga Dhurata dhe Gims kalon 20 milionë shikime…

14-06-2021

Bashkëpunimi i Dhurata Dorës me Maitre Gims po rezulton jashtëzakonisht i suksesshëm.

Read more
Mariah Carey i jep fund kontratës me ‘Roc Nation’ pas debatit me Jay Z

Mariah Carey i jep fund kontratës me ‘Roc Nation’ pas…

07-06-2021

Mariah Carey nuk është nën menaxhimin e Roc Nation.

Read more
Azet dhe Tayna kanë publikuar projektin e shumëpritur

Azet dhe Tayna kanë publikuar projektin e shumëpritur

07-06-2021

Azet dhe Tayna njihen si ndër reperët më të dashur të publikut shqiptar.

Read more
Flori Mumajesi i pakënaqur me vlerësimin në “Kënga Magjike”?

Flori Mumajesi i pakënaqur me vlerësimin në “Kënga Magjike”?

03-06-2021

Këngëtari ka bërë një reagim përmes rrjeteve sociale. Flori Mumajesi, ka shprehur pakënaqësinë me një postim në Instagram.

Read more

forever young 2016 final

artist music