Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Zayn Malik kalon kohën me miqtë e ngushtë në New York City

Zayn Malik kalon kohën me miqtë e ngushtë në New…

Showbiz

Ai e mirëpriti fëmijën e tij të parë në shtator me partneren Gigi Hadid. Zayn Malik së fundi gjeti kohë për vete të martën pasdite...

Lojërat Olimpike “Tokio 2020” nuk shtyhen, përkundër rrezikut nga koronavirusi

Lojërat Olimpike “Tokio 2020” nuk shtyhen, përkundër rrezikut nga koronavirusi

Sport

Anullimi apo shtyrja e Lojërave Olimpike “Tokio 2020” nuk është marrë kurrë në konsideratë nga organizatorët e kësaj veprimtare pavarësisht frikës së madhe që ekziston...

Dafina Zeqiri feston 32 vjetorin e lindjes

Dafina Zeqiri feston 32 vjetorin e lindjes

Showbiz

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga...

Kanye i përgjigjet kërkesës së divorcit nga Kim, ja çfarë po kërkon

Kanye i përgjigjet kërkesës së divorcit nga Kim, ja çfarë…

Showbiz

Kanye West ka paraqitur përgjigjen e tij ndaj peticionit që ka bërë Kim Kardashian për divorc. Kanye ka paguar një kompani avokatësh për të filluar...

Christina Aguilera i feston ditëlindjen e 36-të të fejuarit të saj me një darkë romantike

Christina Aguilera i feston ditëlindjen e 36-të të fejuarit të…

Showbiz

Ajo shoqëroi të fejuarin Matthew Rutler, për darkë të hënën në mbrëmje për të festuar ditëlindjen e tij të 36-të.

WhatsApp i bën 2 miliardë përdorues

WhatsApp i bën 2 miliardë përdorues

Technology

WhatsApp, aplikacioni i mesazheve, i drejtuar nga Facebook, njoftoi sot se numëronte tashmë më shumë se dy miliardë përdorues në mbarë botën dhe u shpreh...

Madonna pozon si vajzë e re e veshur me “Gucci”

Madonna pozon si vajzë e re e veshur me “Gucci”

Showbiz

Madonna po shfaqet më e re përkundër moshës që ka. Ajo ndau disa imazhe të mërkurën duke vënë në fokus pamjen dhe fizikun e saj...

Ndër prezantuesit e Oscarëve këtë vit do të jenë Brad Pitt, Harrison Ford dhe Halle Berry

Ndër prezantuesit e Oscarëve këtë vit do të jenë Brad…

Showbiz

Brad Pitt, Halle Berry, Harrison Ford dhe Reese Witherspoon janë vetëm disa nga personazhet e famshëm që do të marrin pjesë në ceremoninë e 93-të...

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e…

Showbiz

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka shënuar një tjetër arritje në karrierën e saj.

Shqetësuese, Milot Rashica pa gol e asist në Bundesligë që nga dhjetori

Shqetësuese, Milot Rashica pa gol e asist në Bundesligë që…

Sport

Milot Rashica nuk ka realizuar asnjë gol në gjashtë ndeshjet e fundit në Bundesligë.

Dokumentari i Kanye West arrin në Netflix për 30 milionë dollarë

Dokumentari i Kanye West arrin në Netflix për 30 milionë…

Showbiz

Kanye West po vjen me një projekt të madh në Netflix. Në dokumentar do të shfaqet një video në shtëpi që nuk janë parë me...

Demi Lovato u ndje e ‘çliruar’ kur preu flokët shkurt

Demi Lovato u ndje e ‘çliruar’ kur preu flokët shkurt

Showbiz

Demi Lovato tha se u ndje e ‘çliruar’ kur i preu flokët shkurt për shkak të mënyrës se si e ndihmuan atë të bënte ‘normat...

Vjedhja më e madhe e të dhënave në histori

Vjedhja më e madhe e të dhënave në histori

Technology

Shtetet e Bashkuara kanë fajësuar katër hakerë ushtarakë kinezë për një sulm në Equifax, i cili kërcënon të dhënat e rreth 147 milionë amerikanëve.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan…

Showbiz

  Reperi amerikan, Kid Cudi, është shfaqur me fustan në emisionin “Saturday Night Live“, për ta nderuar frontmenin legjendar të “Nirvana”, Kurt Cobain, me rastin e...

DMX në gjendje kritike, vazhdon të mbetet në koma pas sulmit në tru

DMX në gjendje kritike, vazhdon të mbetet në koma pas…

Showbiz

Menaxheri i reperit ka folur për gjendjen shëndetësore të yllit. DMX mbetet ende në koma në një spital të Nju Jorkut dhe e mërkura mund...

ritme rinore horizontal banner 2017