Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Pete Davidson anulon shfaqjen e komedisë

Pete Davidson anulon shfaqjen e komedisë

Showbiz

Të premten e kaluar, Pete Davidson njoftoi një shfaqjeme një standard të ri të komedisë, të cilën ai do ta jepte të martën në një...

Kush mund ta bind Hazard për të qëndruar te Chelsea?

Kush mund ta bind Hazard për të qëndruar te Chelsea?

Sport

Eden Hazard mund të vendos të qëndrojë te Chelsea. Ylli belg në muajt e fundit ka refuzuar të vazhdojë kontratën me Chelsea, duke qenë i lidhur...

Doutzen Kroes me shoqe dalin për darkë

Doutzen Kroes me shoqe dalin për darkë

Showbiz

Shumë bukuroshe në një vend. Epo, kështu është më së miri. Top modelja e famshme Doutzen Kroes vendosi të ditte në darkë me koleget e saj...

A po vjen “Harry Potter”?

A po vjen “Harry Potter”?

Showbiz

Harry Potter është një nga filmat më të famshëm dhe që ka arkëtuar më së shumti miliona. Protagonisti kryesor, Daniel Radcliffe, ka thënë se është...

Justin Theroux për Jennifer Aniston: 'Unë të dua'

Justin Theroux për Jennifer Aniston: 'Unë të dua'

Showbiz

Fakti që Justin Theroux dhe Jennifer Aniston nuk janë më bashkë, kjo nuk i ndalon ata ta duan ende njëri tjetrin.

Gjermania paralajmëron Facebook të mos mbledhë të dhënat e përdoruesve

Gjermania paralajmëron Facebook të mos mbledhë të dhënat e përdoruesve

Technology

Agjencia Gjermane e Konkurrencës ka në plan të vendosë ndalimin e grumbullimit të të dhënave nga Facebook.

Cardi B flet për Jussie Smollett

Cardi B flet për Jussie Smollett

Showbiz

Në një video livee në Instagram, Cardi B flet pak për Jussie Smollett, i cili dyshohet se e ka kryer sulmin e dhunshëm ndaj vetes...

Mandy Moore e akuzon ish-burrin për për abuzim

Mandy Moore e akuzon ish-burrin për për abuzim

Showbiz

Këngëtarja Mandy Moore është një nga shtatë gra që hapën historinë rreth këngëtarit-kompozitorit Ryan Adams në The Neë York Times. Sipas Moore, Adams, me të...

Kush është shefja në familjen e Beyoncé dhe Jay Z?

Kush është shefja në familjen e Beyoncé dhe Jay Z?

Showbiz

Prindërit e saj Beyoncé dhe Jay Z mund të jenë dy nga artistët më të mëdhenj në botë, por vajza Blue Ivy nuk duket të...

PSG bëri pirateri - kjo mund t'i kushtoi me miliona euro

PSG bëri pirateri - kjo mund t'i kushtoi me miliona…

Sport

Paris Saint Germain ka transmetuar mbrëmë ndeshjen ndaj Manchester United në faqen e saj në Facebook. Kjo ka mundur të shihet në disa shtete, jo...

Chris Pratt e mbron kishën e tij

Chris Pratt e mbron kishën e tij

Showbiz

Në kishën ku shkon Chris Pratt, dera është e hapur për të gjithë. Kjo është ajo që aktori tha pas një komenti të bërë nga...

Susan Boyle humbet finalin e "Got Talent"

Susan Boyle humbet finalin e "Got Talent"

Showbiz

Kampionët e "Got Talent" nga e gjithët bota janë mbledhur sërish në një natë të gjatë për të konkurruar me njëri tjetrit për vendin e...

YouTube i ndalon këto gjëra

YouTube i ndalon këto gjëra

Technology

Videot të cilat përmbajnë kamera të fshehura të rrezikshme ose emocionalisht shqetësuese janë ndaluar nga platforma Youtube.

Jennifer Lopez së shpejti në turne

Jennifer Lopez së shpejti në turne

Showbiz

Këngëtarja dhe aktorja amerikane Jennifer Lopez do të udhëtoj këtë vit nëpër gjithë Shtetet e Bashkuara.

E dhimmbshme me çfarë po përballet babai i Britney Spears

E dhimmbshme me çfarë po përballet babai i Britney Spears

Showbiz

Lajm i mirë për Britney Spears dhe familjen e saj. Babai i saj Jamie është duke u shëruar nga sëmundja që po e kërcënonte jetën...

ritme rinore horizontal banner 2017