Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Madonna mbush 60 vjeç

Madonna mbush 60 vjeç

16-08-2018

Është mbretëresha e muzikës pop. Dhe, Madonna sot i ka mbushur 60-të vite jetë.   Për më shumë se 36 vjet, këngëtarja me famë botërore ka qenë...

Përse u largua Jim Carrey nga bota e filmit?

Përse u largua Jim Carrey nga bota e filmit?

16-08-2018

Ishte një nga aktorët më të dashur nga publiku, por me kalimin e viteve ai u largua nga qendra e vëmendjes dhe vetëm tani ka...

Çfarë po ndodhë me Brad Pitt dhe Angelina Jolie?

Çfarë po ndodhë me Brad Pitt dhe Angelina Jolie?

16-08-2018

Vazhdojnë problemet mes Angelina Jolie dhe ish bashkëshortit të saj Brad Pitt. Problemet lidhen me kujdestarinë e fëmijëve. Aktualisht, fëmijët po qëndrojnë me nënën e...

Paris Hilton shtyen martesën

Paris Hilton shtyen martesën

Dasma e Paris Hilton nuk do të ndodh në nëntor siç ishte paralajmëruar. New York Post njofton se martesa është shtyrë deri në maj të...

15-08-2018

John Legend këtë ligj e konsideron 'racist'

John Legend këtë ligj e konsideron 'racist'

John Legend dëshiron që të rregullohet një kushtetutë e diskutueshme nga shteti i Luizianës. Kjo është ajo që këngëtari e tha të martën në një...

15-08-2018

Bruno Mars: Zavëndesimi i Cardi B nuk është i lehtë

Bruno Mars: Zavëndesimi i Cardi B nuk është i lehtë

Kengëtarja ka anuluar të gjitha koncertet për shkak se ajo sapo është bërë nënë. Reperja do të merrte pjesë edhe në turneun e Bruno Mars...

15-08-2018

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas tashmë të fejuar

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas tashmë të fejuar

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas tashmë janë fejuar. Kjo u bë e ditur nga vetë aktorja, e cila në faqen e saj në Instagram postoj...

15-08-2018

Liam Payne me të dashur të re

Liam Payne me të dashur të re

Liam Payne është fotografuar me Cairo Dwek gjashtë javë pas ndarjes nga Cheryl.

14-08-2018

Adele mbështet shoqen me probleme psikologjike

Adele mbështet shoqen me probleme psikologjike

Adele ka vendosur të flasë për një temë mjaftë delikate. Këngëtarja e njohur së fundi ka shkruar për prindërimin.

14-08-2018

Sonte Sunny Hill

Sonte Sunny Hill

Music News 10-08-2018

chart logo 2017

 

ritme rinore horizontal banner 2017