Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

best advertising platforms

Apple ndërton çip shëndetësor

Apple ndërton çip shëndetësor

15-08-2018 Technology

Apple aktualisht po punon në çip për iPhone dhe linjën kompjuterike të Mac-it për fillim...

iPad Pro pa buton fizik e korniza ekrani

iPad Pro pa buton fizik e korniza ekrani

03-08-2018 Technology

Gjigandi i iPhone ka vendosur të heqë butonin fizik “Home” dhe të eliminojë kornizat e...

Hakohet Reddit

Hakohet Reddit

02-08-2018 Technology

Ditën e sotme Reddit bëri të ditur se në Qershor ishte përballur me një sulm...

forever young 2016 3

WhatsApp tani me video grupi (Foto)

WhatsApp tani me video grupi (Foto)

31-07-2018 Technology

WhatsApp grupi i thirrjeve audio dhe video kanë filluar të dalin për Android, përdoruesit e...

Facebook sjell sondazhin dhe lojërat

Facebook sjell sondazhin dhe lojërat

21-06-2018 Social Media

instagram radio vala rinore

Largoni këto dy gjëra nga rrjetet sociale

Largoni këto dy gjëra nga rrjetet sociale

11-06-2018 Social Media

Publikimi i disa informatave personale në rrjetet sociale mund të jetë i dëmshëm për njerëzit...

StumbleUpon jep lamtumirën

StumbleUpon jep lamtumirën

30-05-2018 Social Media

Pas debutimit në 2002, platforma e gjetjes së përmbajtjeve StumbleUpon do të mbyllet përfundimisht më...

Instagram lanson rishpërndarjen e postimeve

Instagram lanson rishpërndarjen e postimeve

18-05-2018 Social Media

Sot, Instagram zyrtarisht po lanson një tipar të ri që do t’i lejojë përdoruesit të...

Android Market final

Lëshohet iOS 11.4 për iPhone dhe iPad

Lëshohet iOS 11.4 për iPhone dhe iPad

31-05-2018 Mobile

Apple ka lëshuar iOS 11.4, një përditësim që sjell disa funksione të reja interesante, midis...

Oled për të gjithë telefonat e Apple

Oled për të gjithë telefonat e Apple

29-05-2018 Mobile

Tani për tani, prodhuesi i telefonave, Apple ka vetëm një ekran OLED në modelin e...

Orbit, telefon me ekran pa korniza është këtu

Orbit, telefon me ekran pa korniza është këtu

28-05-2018 Mobile

Telefoni Orbit shtrihet në trendin e dizajnit pa korniza me një veçori që e bën...

iPhone 9 gati për lansim

iPhone 9 gati për lansim

26-05-2018 Mobile

Prezantimi i telefonit iPhone 9 pritet të bëhet në fund të verës.

FM Radio

2017 FM

Android & Tablets

2017 Android 

iOS & iTunes

2017 ios 

Web

2017 Online